طراحی لوگو و ست اداری

طراحی لوگو و ست اداری، مهمترین بخش انکار ناپذیر تبلیغات و برندینگ یک شرکت یا یک سازمان مربوط به طراحی کردن لوگو و ساخت آرم برای مجموعه هست که بخش اعظم تبلیغات بر روی لوگو پایه ریزی میشود. برای داشتن تبلیغاتی موثر و کارآمد، کسب و کار شما، نیازمند یک لوگوی حرفه ای است. شاید شرکت های معدودی در ایران وجود داشته باشند که به صورت حرفه ای تمامی خدمات برندینگ را انجام می دهند. از همین رو، شرکت رایتک که در زمینه برندینگ فعالیت حرفه ای دارد، می تواند خدمات زیر را به عنوان سایر خدمات ساخت لوگو حرفه ای، به شما عزیزان ارائه دهد.

طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی کلید خاص، متفاوت و قدرتمند بودن برند شماست

افرادی که سفارش لوگو خود را به رایتک می سپارند باید این نکته را بدانند که تمامی لوگوهایی که پارماتیک طراحی می کند، کاملا خاص و اختصاصی است. لوگو اختصاصی علاوه بر آنکه برند شما را در بین سایر برند‌ها پر رنگ تر می کند، از طرفی نیز موجب جلب اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما خواهد شد. لوگو، هرچه خاص‌تر، برند شما با هویت و منسجم تر!

لوگو اختصاصی، باعث خواهد شد تا از رقیبان خود در حوزه برندینگ، جلوتر و پیشتاز باشید. لوگوهای اختصاصی پارماتیک همگی قابل ثبت بوده و می توانید به راحتی، ثبت لوگو خود را انجام دهید.

مزیت های طراحی لوگو اختصاصی

یکی از اصول اولیه طراحی کردن لوگو خاص بودن آن است. به طوری که لوگو در میان سایر برند های همرده و غیر هم رده به صورت متمایز دیده شود. پس ابتدایی ترین و اصلی ترین مزیت لوگو اختصاصی و حرفه ای ایجاد تمایز ارزشمند برای شما در میان سایر رقبا است.

هرچه این لوگو حرفه ای تر طراحی شود رابطه مستقیمی با دیده شدن و جلب توجه کردن برند شما خواهد داشت.

دومین مزیت لوگو اختصاصی ایجاد حس اعتماد برای مخاطبان است. اگر لوگو شما به اصطلاح کپی یا ایده گرفته از سایر لوگو ها بخصوص لوگوی برند های همرده باشد، آن لوگو منفی ترین تبلیغی خواهد بود که می توانید داشته باشید. در نتیجه لوگو اختصاصی حس اعتماد و خاص بودن برند شما را به دیگران القا کرده و هویتی متمایز را به شما می بخشد.

مزیت دیگر طراحی آرم اختصاصی، داشتن قابلیت ثبت لوگو شرکت است. فرآیند ثبت لوگو یک فرآیند تخصصی است و از آنجایی که تیم برندینگ رایتک بر روی این مسئله و تمامی قوانین مادی و حقوقی آن آگاه است، بهترین لوگوی اختصاصی و قابل ثبت را برای برند شما طراحی خواهد کرد.

اولین و مهمترین دلیل رد یک لوگو در جریان ثبت لوگو، کپی بودن اثر، از سایر لوگو های موجود در آن است. در نتیجه نقش یک لوگو اختصاصی نمود بیشتری در این حالت پیدا می کند.

رایتک توانسته شرکت های بسیاری را در زمینه برندینگ به آنچه که خواسته اند برساند و رزومه موفقی در زمینه برندینگ داشته است.شما در این قسمت میتوانید نمونه کار های طراحی لوگو و سایر کارهای گرافیکی و مشتریانی که برای آنها لوگو طراحی شده است را مشاهده فرمایید.

نمونه کارهای گرافیک

تعرفه طراحی لوگو

تعرفه طراحی گرافیک

جهت سفارش میتوانید با مراجعه به قسمت تماس با ما و یا از طریق تماس با شماره  04134401179  سفارش خود را ثبت نمایید.

پشتیبانان بخش گرافیک رایتک به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و مشاوره با شما عزیزان میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.