طراحی موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی

طراحی و توسعه : رایتک

موشن گرافیک از دو واژه موشن به معنای حرکت و گرافیک به معنای تصاویری همچون وکتورها و تصاویری که عموما با برنامه های گرافیکی همچون فتوشاپ و … ساخته میشوند، تشکیل شده است.موشن گرافیک ها اصولا به همراه صدا توسط برنامه هایی مالتی مدیا همچون ادوب افترافکت ساخته میشوند.john withney اولین کسی بود که کلمه موشن گرافیک را وارد فرهنگ و لغات مربوط به دنیای مالتی مدیا کرد.

موشن گرافیک را میتوان اینگونه تعریف کرد:دانش ادغام تصاویر و حرکت آنها به همراه صدا که در ساخت تیزر تبلیغاتی،انیمیشن های دوبعدی،برنامه های آموزشی و…کاربرد دارد و عدم نیاز به دوربین و نور و فیلمبرداری و عدم نیاز به بازیگرو استفاده از رنگ های جذاب، تصاویر گرافیکی متنوع و خلق افکت هایی با جذب مخاطب همگی دلایلی هستند که موشن گرافیک امروزه جزو پرطرفدارترین روشها به ویژه برای تبلیغات مورد استفاده است.

توضیحات : هزینه گوینده با توجه به انتخاب نوع گوینده متفاوت میباشد و جهت گوش دادن به نمونه صداها و اطلاع از قیمت از طریق پل های ارتباطی و یا پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

جهت ثبت سفارش خدمات موشن گرافیک و همچنین دیدن نمونه کارهای شرکت روی لینک های مرتبط کلیک کنید.

همچنین میتوانید جهت استفاده از افکت های آماده ، کارکتر های آماده و همچنین پروژه های آماده موشن گرافیک به بخش فروشگاه رایتک مراجعه فرمایید.

برای دانلود نمونه قرارداد موشن گرافیک میتوانید با مراجعه به بخش دانلود مستندات و دانلود نمونه قرارداد موشن گرافیک اقدام به مشاهده آن کنید.

نمونه کارهای موشن گرافیک

پروژه های آماده موشن گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.