پکیج راه اندازی کلاس آنلاین

با توجه به به وجود آمدن شرایط ویژه برای مدارس و موسسات آموزشی در جهان به دلیل انتشار گسترده ویروس کووید-19 موسسات آموزشی  برای این که بتوانند خدمات خود را به سایر افراد معرفی کنند و یا بدون تعطیلی فعالیت های خود را در بستر اینترنت و آنلاین ادامه دهند،  به طراحی سایت آموزشی نیاز دارند. فرقی نمی کند زمینه فعالیت این موسسات چی باشد. از آموزشگاه های آموزشی دانشگاه گرفته تا آموشگاه های هنری، می توانند از طراحی سایت آموزش آنلاین استفاده کنند. طراحی سایت آموزشگاه بهترین راه معرفی سوابق ، فعالیت ها می باشو نیز یک مزیت زقابتی در بین آموزشگاه ها ایجاد می شود.  مخصوصا اینکه امروزه اکثر مردم به ویژه افرادی که اهل کسب مهارت و آموزش هستند، برای تحقیق و کسب اطلاعات و در نهایت تصمیم گیری بیشتر از اینترنت و جست و جوهای اینترنتی استفاده می نمایند. و مایل هستند با آموزش آنلاین مهارت های خود را تقویت کنند. در ادامه می توانید پکیج راه اندازی کلاس آنلاین شرکت رایتک را مشاهده کنید.

سیستم آموزش مجازی شرکت رایتک

شرکت رایتک با تکیه به دانش فنی کادر مجرب خود توانسته با طراحی یک سیستم آموزش آنلاین و یا به نوعی شبیه سازی کلاس آنلاین در بستر وب این امکان را به موسسات آموزشی ، مدارس ، دانشگاه ها و حتی سازمان ها داده که بدون وقفه در برگزاری کلاس های خود مسیر آموزش آنلاین را در پیش گرفته و فعالیت خود را در بستر اینترنت و وب ادامه دهند.

رایتک با طراحی پکیج های ویژه برای افراد و شرکت هایی که فعالیت آموزشی دارند، تحقق آموز آنلاین را به نوعی ساده تر کرده و هر فردی بدون داشتن کوچکترین دانش فنی میتواند بدون تعطیلی و تاخیر فعالیت آموزشی خود را با خرید یکی از پکیج های زیر ادامه دهد. همچنین تیم پشتیبانی و فنی رایتک به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی در مورد مشکلات و سوالات پیش آمده میباشد.

همچنین مدارس ، دانشگاه ها و یا موسساتی که دارای وبسایت میباشند ، میتوانند کلاس های خود را با میزبانی سیستم آموزش آنلاین رایتک برگزار کنند. جهت مشاهده پلن های سیستم آموزش آنلاین رایتک میتوانید به این لینک مراجعه فرمایید.

پکیج های راه اندازی کلاس آنلاین