04191012301

طراحی سایت با استاندارد سئو

طراحی سایت با استاندارد سئو

طراحی سایت چه تاثیری در توسعه کسب و کارتان دارد؟

طراحی سایت، در دنیایی که بیشتر وقت خود را در فضا‌های مجازی و سایت‌های مختلف می‌گذرانید، و برای هر موضوعی به سراغ موتور‌های جستجو می‌روید، ارزش روز‌افزونی دارد. هر شرکت و حتی شخصی که بخواهد در این عصر تکنولوژی و فناوری درآمدی داشته باشد، ملزم به داشتن یک سایت با سئوی خوب است. شرکت رایتک با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی، طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن موبایل و همکاری با بیش از 500 سازمان دولتی و شرکت‌های حقوقی و طراحی بیش از 200 سایت، با سنجش نیاز‌های شما و شرایطی که درطراحی وب‌سایت لازم است، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید نسبت به امکانات، شرایط و بودجه‌ی خود، سایت مورد نیاز برای کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید.

سئو و بهینه‌سازی چیست؟

سئو یا همان بهینه‌سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization)، روشی برای رویت و ارتباط بهتر وب‌سایت‌ها در جستجو‌های طبیعی است. با استفاده از آن می‌توان به رتبه‌بندی پایین‌تر در موتور‌‌های جستجو رسید. این بدان معناست که مخاطب هنگام جستجو در موتور‌‌های جستجو مانند گوگل، کدام سایت‌ها را اول از همه می‌بیند. سئو و بهینه‌سازی سایت بر عهده مدیر سایت می‌باشد که برای مدیریت سایت نیز باید مهارت‌های لازم را داشته باشید. شرکت رایتک با داشتن نیروی کار مجرب در زمینه سئو و بهینه‌سازی بهترین گزینه برای طراحی وب‌سایت با استاندارد سئو می‌باشد.

 

مزایای طراحی سایت با استاندارد سئو

شرکت رایتک با طراحی وب‌سایت با استاندارد سئو از همان ابتدا به شما این امکان را می‌دهد که بازده سایت خود را روز به روز افزایش دهید و با رعایت اوصول و توجه به الگوریتم‌های گوگل بتوانید کسب و کار خود را رونق بدهید.

نکات مهم در طراحی وب‌سایت با استاندارد سئو

  • استفاده از کلمات کلیدی مناسب در هنگام طراحی سایت
  • استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت
  • استفاده از ابزار‌های موتور‌های جستجو (Web Master Tools) در طراحی
  • استفاده از قالب مناسب در طراحی

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کار‌ها، به بخش نمونه‌کار سایت و جهت اطلاع از تعرفه و هزینه‌های خدمات گوناگون شرکت، به بخش تعرفه‌های سایت رایتک مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره نیز همکاران ما همواره در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

شرکت عصر انتقال داده رایان تکرو (رایتک)
آدرس: تبریز، بلوار ازادی، جنب شهرداری منطقه 3، طبقه سوم، شرکت رایان تکرو
تلفن تماس: 34401179-041
www.rightechco.com

 

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است