طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت چه تاثیری در توسعه کسب و کارتان دارد؟

طراحی سایت، در دنیایی که بیشتر وقت خود را در فضا‌های مجازی و سایت‌های مختلف می‌گذرانید، و برای هر موضوعی به سراغ موتور‌های جستجو می‌روید، ارزش روز‌افزونی دارد. هر شرکت و حتی شخصی که بخواهد در این عصر تکنولوژی و فناوری درآمدی داشته باشد، ملزم به داشتن یک سایت با سئوی خوب است. شرکت رایتک با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی، طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن موبایل و همکاری با بیش از 500 سازمان دولتی و شرکت‌های حقوقی و طراحی بیش از 200 سایت، با سنجش نیاز‌های شما و شرایطی که درطراحی وب‌سایت لازم است، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید نسبت به امکانات، شرایط و بودجه‌ی خود، سایت مورد نیاز برای کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید.

مزایای سایت آموزشی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و افزایش کاربران اینترنتی انواع وب‌سایت‌ها طراحی می‌شود که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارد. آدمی همواره به دنبال کسب مهارت و آموزش در زمینه‌های مختلف برای پیشرفت در کار و حتی بهبود در زندگی خود بوده است. سایت‌های آموزشی با بازده بسیار بالا امروزه یکی از انواع سایت‌های محبوب بین مردم است. این سایت‌ها به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا هر چه که می‌خواهند یاد بگیرند را همراه با خدمات فراوان دیگر در اختیار داشته باشند. همچنین در طرف دیگر این ماجرا که آموزش‌دهنگان قرار دارد می‌توانند خدمات و آموزش‌های خود را به بهترین نحو و با کمترین هزینه در اختیار مردم قرار دهد. شرکت رایتک یکی از شرکت‌های معتبر و پیشرو در زمینه اطلاعات و فناوری می‌تواند به شما کمک کند تا با طراحی سایت آموزشی خود، هم به درآمد مطلوب برسید و هم بتوانید آموزش‌های خود را با حداقل زحمت در اختیار مردم قرار دهید.

امکانات سایت آموزشی

  • امکان معرفی مربیان و اساتید فعال در سایت
  • امکان ثبت نام کاربران در کارگاه‌های آموزشی
  • امکان عضویت در سایت
  • امکان به اشتراک‌گذاری ویدیو، عکس و یا متن آموزشی در سایت
  • امکان فروش محتوای آموزشی
  • امکان پاسخگویی به سوالات کاربران
  • امکان جستجو در سایت برای مخاطبان
  • امکان اطلاع‌رسانی آموزش‌های جدید و یا کارگاه‌ها برای متقاضیان

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کار‌ها، به بخش نمونه‌کار سایت و جهت اطلاع از تعرفه و هزینه‌های خدمات گوناگون شرکت، به بخش تعرفه‌های سایت رایتک مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره نیز همکاران ما همواره در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

شرکت عصر انتقال داده رایان تکرو (رایتک)
آدرس: تبریز، بلوار ازادی، جنب شهرداری منطقه 3، طبقه سوم، شرکت رایان تکرو
تلفن تماس: 34401179-041
www.rightechco.com