تعرفه برنامه نویسی ویندوز

معمولا شرکت ها باید بر اساس تعرفه ای که سازمان نظام صنفی رایانه ای کشوراعلام کرده است هزینه ساخت نرم افزار ویندوز رو مشخص کنند و معمولا برای هر ساعت برنامه نویسی مبلغی بین 160 تا 210 هزار تومان محاسبه میکنند مثلا یک نرم افزار حسابداری ساده که بر اساس تخمین شرکت، 50 ساعت وقت مفید برای کدنویسی آن نیاز است مبلغی بین 8 تا 11 میلیون تومان هزینه میبرد. البته این چیزی است که سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به عنوان قانون و تعرفه اعلام کرده است.

موارد دیگری که در تعرفه طراحی نرم افزار ویندوز دخیل است بحث امکاناتی است که کارفرما میخواهد که بر اساس این امکانات هزینه مشخص می شود. مثلا شاید یکی نرم افزار بخواهد بدون گزارش گیری 20 میلیون برآورد قیمت شود اما یک بخش گزارش گیری حرفه ای اضافه شود که 5 میلیون دیگر به هزینه اضافه می شود و25 میلیون برآورد هزینه شود ، پس امکاناتی که کارفرما میخواهد در قیمت نرم افزار تاثیر گذار است. پس نمی توان گفت فلان نرم افزار چه مقدار هزینه میبرد چون هر شرکتی تعرفه طراحی خودش را دارد.

شرکت رایتک با توجه به این که یکی از برترین شرکت های طراحی و توسعه نرم افزار و برنامه نویسی ویندوز در شهر تبریز و در سطح کشور میباشد سعی بر این دارد کمترین قیمت ممکن برای طراحی و ساخت یک نرم افزار را برای کارفرما در نظر بگیرد و در عین حال پروژه ای با کیفیت تحویل کار فرما نماید.

جهت دریافت تعرفه و یا سفارش برنامه نویسی ویندوز میتوانید از طریق پشتیبانی آنلاین و یا ثبت سفارش پروژه برنامه نویسی با ما در ارتباط باشید. همکاران ما با بررسی امکانات درخواستی شما در کمترین زمان ممکن اعلام قیمت مینمایند.

سفارش برنامه نویسی ویندوز اختصاصی

پروژه های آماده برنامه نویسی سی شارپ