موشن گرافیک افزایش لایک و فالوور اینستاگرام

موشن گرافیک افزایش لایک و فالوور اینستاگرام که به سفارش سوشال شاپ طراحی و ساخته شده است.

اینستاگرام

امروزه با توسعه ی شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، تلگرام ، فیس بوک و توییتر بستری فراهم شده تا کاربران بتوانند به راحتی به تبادل اطلاعات بپردازند. دیده شدن و رساندن مطالب شخصی در این شبکه ها تبدیل به یکی از دغدغه های فعالین حاضر در این عرصه شده است.

شوق فالوور

افرادی هستند که با تولید محتوا وسپری کردن زمان مردم را گرد خود جمع و به قولی فالوور جذب می کنند. اشخاصی هم هستند که علاقه ی چندانی به  تولید محتوا ندارند اما شوق رسیدن به فالوور و لایک بالا آن ها را وادار میکند تا از راه های دیگر اقدام کنند.

سوشال شاپ

یکی از این راه ها ایجاد اقدام به خرید لایک و فالوور از سایت های فروش این گونه خدمات می باشد. ما در این موشن گرافیک سعی کرده ایم شما را با یکی از فروشگاه های  فعال در این حوزه آشنا کنیم.شما می توانید با مراجعه به فروشگاه سوشال شاپ و انتخاب شبکه اجتماعی مورد نظرتان اقدام به خرید لایک ، فالوور واقعی و فیک ، بازدید ویدئو نمایید.

درخواست شما به سرعت توسط مسئولین فروشگاه بررسی  و در اسرع وقت با شما تماس گرفته می شود تا اطلاعات حساب کاربری شما به منظور انجام خدمت درخواستی تان از شما اخذ شود.

 

وبسایت فروشگاه سوشال شاپ

 

امیدواریم تماشای این موشن گرافیک برای شما مفید و مثمر ثمر واقع شود.

شما میتوانید برای اخذ مشاوره رایگان ، سفارش و یا آگاهی از تعرفه ها از طریق یکی از راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

مشاهده ی سایر نمونه کار ها :

موشن گرافیک

طراحی و اجرا: رایتک

 

 

همچنین می توانید این نمونه کار را در کانال آپارات شرکت رایتک دنبال کنید