04191012301

طراحی ست اداری

کسب و کار

هر کسی که کسب و کاری شروع می کند و میخواهد به آن رونق ببخشد اولین هزینه ای که برای معرفی آن برای عموم در نظر می گیرد ، تبلیغات حرفه ی خود به صورت گسترده است.تبلیغات هم به صورت مدرن و با استفاده از ابزارهای تکنولوژی مانند شبکه های اجتماعی و هم به صورت میدانی و رسمی شامل چاپ پوستر ، بنر ، کارت ویزیت و در صورت لزوم ست اداری می باشد.

ست اداری چیست؟

ست اداری معرف اعتبار و ارزش دهی یک مجموعه به نام و نشان خود می باشد در واقع وقتی اداره یا شرکت و یا مجموعه ای ست اداری دارد در واقع می خواهد هویت خود را به مخاطب و یا مشتری نشان دهد و بگوید این بنده هستم که به شما خدمات ارائه می کنم.

ست اداری شامل چه مواردی ست؟

 یک ست در کمترین حالت شامل کارت ویزیت و سربرگ می باشد و در حالت گسترده علاوه بر کارت ویزیت ، سربرگ در دو قطع A4 و A5 ، پاکت نامه در انواع قطع ملخی ، A4 ،  A5 و سایز های دیگر ، فاکتور ، دفترچه یادداشت ، فولدر ، سی دی ، خودکار و حتی لباس و  لیوان اداری مخصوص کار کنان می باشد.البته موارد آخر در اکثر موارد مورد استفاده قرار نمی گیرد و عمدتا کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت و فاکتور در اولویت ادارات و شرکت ها قرار دارد.

برای طراحی ست چه مواردی لازم است!

در طراحی ست اداری مهمترین مورد لوگوی مناسب و در مرحله ی دوم توجه به رنگ سازمانی شرکت یا اداره است.آن چه که در طراحی باید رعایت شود این است که طرح به گونه ای انتخاب شود که قابل استفاده در تمام موارد ست باشد و یکدستی آن را خدشه دار نسازد.

برای داشتن ست چه کار کنیم؟

برای داشتن ست اداری کافی ست از طریق یکی از راه ارتباطی زیر با شرکت رایتک در ارتباط باشید تا علاوه بر مشاوره ی رایگان از یک ست با طراحی دل نشین و قیمت مناسب برخوردار شوید و ضمنا از سایر خدمات شرکت که شامل طراحی سایت ، سئو ، لوگو و موشن گرافیک می باشد استفاده نمایید.

برای مشاهده ی نمونه کار های ما علاوه بر سایت میتوانید از کانال آپارات رایتک و یا صفحه ی اینستاگرام اقدام نمایید.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما مجاز به استفاده از این تگ های HTML می باشید: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است