درباره رایتک

مقدمه

گسترش روزافزون فناوری اطلاعات و کاربرد آن در تمامی علوم، حقیقتی است انکار نشدنی که پیشگامان علم و تکنولوژی را به خود مشغول کرده است. علم شاخص عصر حاضر، علوم کامپیوتر و به عبارت کلی تکنولوژی اطلاعات IT شناخته‌شده است. لذا جوامع، سازمان‌ها و مؤسساتی که بیشترین بهره‌مندی از این تکنولوژی را دارند، در ارائه خدمات بهتر و سودآوری بیشتر پیشتاز خواهند بود. شرکت رایتک نیز از قائله مستثنا نبوده و همگام با گسترش تکنولوژی خدمات خود را گسترش داده و با چشم‌اندازی چندساله در نیل به اهداف متعالی خود گام در این عرصه گذاشته است.

معرفی

شرکت عصر انتقال داده رایتک در سال 1394 باهدف خدمت‌رسانی نوین در سطح گسترده در زمینه کامپیوتر و IT به کلیه هموطنان عزیز آغاز به‌کار نمود. در ابتدا، فعالیت رایتک به فروش و عرضه محصولات سخت‌افزاری و خدمات و پشتیبانی سیستم‌های سخت‌افزاری محدود می‌شد. اما پس از مدت کوتاهی پس از پی بردن به پتانسیل بالای مجموعه رایتک، فعالیت خود را در دیگر رشته‌های IT فعال کرد و با بهره‌گیری از کادر متخصص، جوان و مجرب در زمینه طراحی سایت، برنامه‌نویسی، بهینه سازی سایت، موشن گرفیک و آموزش فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز نمود و همگام با رشد تکنولوژی، حوزه فعالیت مجموعه در زمینه‌های متعدد تخصصی گسترش یافت.

زمینه‌های فعالیت رایتک

  • طراحی وب‌سایت با استفاده از برترین متدهای روز دنیا
  • برند سازی و بهینه‌سازی کسب‌وکارهای آنلاین
  • طراحی لوگو، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک
  • برنامه‌نویسی کامپیوتر و اندروید
  • نماینده کشوری اینترنت پرسرعت آسیاتک
  • آموزش دوره‌های فناوری اطلاعات با مدرک بین‌المللی

با توجه به گسترش روز افزون تجارت الکترونیک و نیاز جامعه، شرکت رایتک برای دسترسی سریع به کالاهای کامپیوتری و الکترونیکی و اطلاع‌رسانی در خصوص تازه‌های بازار و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، شرکت رایتک تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و آنلاین به نام مکسی نو نموده و هم‌اکنون نسخه آزمایشی (بتا) مکسی نو با قیمت‌های به روز بازار فروش کالاهای الکترونیکی و کامپیوتری آماده استفاده می‌باشد. شرکت رایتک در حال آماده‌سازی فروشگاه آنلاین فوق حرفه‌ای مکسی نو با امکانات بسیار عالی می‌باشد که به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.

مجتمع فنی علم آسان با بهره‌گیری از بروزترین تجهیزات آموزشی و مربیان مجرب در حوزه کامپیوتر و حسابداری در سال ۱۳۹۵ باهدف تربیت کارآموزان عزیز زیر نظر مجموعه رایتک تأسیس گردید.

این مجتمع آموزشی با بهره‌گیری از سیستم مدیریت آموزشی برای هنرآموزان و همچنین امکان تدریس و آزمون آنلاین، اولین آموزشگاه مجهز به سیستم مدیریت آموزشی در شمال غرب کشور می‌باشد.

اگر می‌خواهید تخصص و حرفه موردنظر را به‌صورت پیشرفته و عملی یاد بگیرید بابخش استخدامی رایتک تماس بگیرید.