قوانین مهم اینستا که باید رعایت شود

قوانین مهم اینستا که باید رعایت شود

قوانین مهم اینستا که باید رعایت شود : تمامی شبکه های اجتماعی ، سرویس ها ، اپلیکیشن ها ، وب سایت ها و …هر کدام قوانین خاصی را دارند که کاربران باید آنها را رعایت کنند. هر کدام از این شبکه ها برای افرادی که قوانین را زیر پا می گذارند مجازات هایی را در نظر می گیرند . شبکه اجتماعی محبوب ما یعنی اینیستاگرام هم از این قائده نه تنها مستثنی نیست بلکه محدودیت های منحصر به فردی دارد و شدیدا سخت گیرانه عمل می کند. به ترتیب این قوانین را به شما توضیح خواهیم داد.

قوانین اینیستا گرام

1.از هر گونه فعالیت های اسپم در اینیستا گرام بپرهیزید

اگه میپرسین فعالیت اسپم چی است ، باید بگم که هر کاری که شما به صورت مداوم و تکراری و بی وقفه انجام دهید فعالیت شما اسپم تشخیص داده میشود ، درواقع اینیستاگرام فکر میکند شما ربات هستید و حتما اکانت اینیستاگرامتان را بن یا مسدود میکند.

انواع مسدود سازی اینیستاگرام به 3 صورت انجام میشود :

*اکشن بن (Action Ban)

این نوع از بن شدن زمانی اتفاق می افتد که شما یک کار یا چند کار مشابه را پشت سر هم و شبیه به اسپم انجام دهید. برای مثال لایک کردن بیش از اندازه ، سریع و پشت سر هم یا فالو و آنفالو کردن های پشت سر هم .

*شادو بن (shadow ban )

این نوع بن زمانی اتفاق می افتد که شما پست های پشت سر هم را با هشتگ های مشابه یا هشتگ هایی که از سوی اینیستاگرام به عنوان هشتگ هایی مشکوک و مسدود شده شناسایی شده اند انجام دهید. در این گونه مواقع اینیستاگرام اصطلاحا پست های شما را شادو بن می کند و بدین ترتیب پست هایی که ارسال کرده اید و جست و جوی تگ هایی که برای آنها انتخاب کرده بودید نمایش داده نمی شوند.

*فول بن (full ben )

فول بن زمانی اتفاق می افتد که شما بنا به هر دلیلی قوانین اصلی اینیستاگرام را نقض کرده باشید. این نوع از بن شدن بدترین حالت مسدودسازی اکانت است و متاسفانه هیچ راهی برای بازگرداندن اکانتی که از سمت اینیستاگرام فول بن شده وجود ندارد. اینیستاگرام حتی یوزرنیمی که برای اکانت در نظر گرفته بودید را هم بن می کند تا نتوانید اکانت جدیدی با یوزرنیم مشابه اکانت مسدود شده بسازید و از آن استفاده کنید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تماس با ما در ارتباط باشید.

 

محدودیت فالو در اینیستاگرام

هر کاربر نهایتا میتواند در طول یک ساعت 60 درخواست فالو را ارسال کند و اگر تعداد درخواست های فالور از این مقدار بیشتر شود یا بنا به هر دلیل اینیستاگرام متوجه شود که کاربر مورد نظر در حال اسپم است ، اکانت وی را در حالت اکشن بن قرار می دهد تا فرد دیگر قادر به ارسال درخواست فالو برای دیگر افراد نباشد.

محدودیت لایک دراینیستاگرام

قوانین اینیستاگرام برای لایک کردن پست ها هم سفت و هم سخت تر از گذشته شده است . ظاهرا هم اکنون تعدا لایک های مجاز هر کاربر در 1 ساعت برابر 60 عدد خواهد بود و اگر تعدا لایک های شما در طول یک ساعت بیشتر از این مقدار شود احتمال اینکه اکانتتان در حالت اکشن بن قرار گیرد بسیار زیاد خواهد بود.

محدودیت کامنت در اینیستاگرام

اینیستاگرام از اول محدودیت کامنت ها را اعمال نکرده بود اما بعد ها که پست های زیادی با کپشن ها و کامنت های بسیار طولانی منتشر شدند ، اینیستاگرام هم در نسخه جدیدش محدودیت 2200 کاراکتری اعمال کرد : یعنی شما در نوشتن کپشن یا کامنت هایتان فقط 2200 کاراکتر فضا دارید و بیشتر از آن نمی توانید بنویسید. برای تعداد کامنت های مجاز هم محدودیت قرار داده شده و هر کاربر میتواند در یک ساعت نهایتا 60 کامنت زیر پست های دیگر ثبت کند.

محدودیت دایرکت در اینیستاگرام

شما در طول یک ساعت قادر به ارسال بیشتر از 60 دایرکت نخواهید بود. در صورتی که اینیستاگرام مت.جه شود با ارسال محتوای نامناسب از طریق دایرکت سعی در دور زدن قوانین آن را دارید ، خیلی زود اکانت شما را به حالت اکشن بن منتقل و در صورت تداوم این مشکل ، ممکن است اکانتتان را فول بن کند.

** در ضمن اکانت هایی که به تازگی ساخته شده باشند ، با محدودیتهای بیشتری رو به رو خواهند بود و حتی تعداد لایک ها ، فالوها ، دایرکت ها ، و کامنت های مجاز آن در یک ساعت به 30 عدد کاهش پیدا می کند.

سایر محدودیت ها

تعداد مجاز هشتگ در اینیستاگرام : 30 هشتگ (#)

تعداد کاراکتر های اسم حساب کاربری شما نمی تواند بیشتر از 30 کاراکتر باشد.

تعدا کاراکتر های بیو (bio) شما نمی تواند بیشتر از 150 کاراکتر باشد.

تعدا فالوینگ های هر پیج نمی تواند بیشتر از 7500 پیج باشد.

شما عزیزان همچنین میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ارسال کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است