بهینه سازی موبایل

بهینه سازی موبایل

بهینه سازی موبایل: فرایندی است برای اطمینان از بازدیدکنندگانی که از دستگاه های تلفن همراه به سایت شما دسترسی دارند ، تجربه بهینه سازی شده دستگاه را داشته باشند.

همه ساله افراد بیشتر و بیشتر وقت خود را صرف دستگاه ها و تبلت های تلفن همراه خود می کنند ، اما بسیاری از وب سایت ها هنوز به گونه ای طراحی نشده اند که اندازه صفحه نمایش مختلف و بار بار را به خود اختصاص دهند. بهینه سازی موبایل نگاهی به طراحی سایت ، ساختار سایت ، سرعت صفحه و موارد دیگر می دهد تا مطمئن شوید که شما سهواً بازدید کنندگان موبایل را دور نمی کنید.

بهترین راهکارهای جستجوگرهای موبایل :

اگر سایت شما از قبل برای موتورهای جستجو بهینه شده است ، فقط چند مورد دیگر وجود دارد که باید هنگام بهینه سازی دستگاه های تلفن همراه و انتقال گوگل به فهرست بندی اول موبایل ، در مورد آنها فکر کنید.

سرعت صفحه :

به دلیل مشکلات سخت افزاری و اتصال ، سرعت صفحه حتی برای کاربران تلفن همراه از کاربران دسک تاپ از اهمیت بیشتری برخوردار است. فراتر از بهینه سازی تصاویر ، می خواهید کد را کمینه کنید ، از ذخیره مرورگر استفاده کنید و تغییر مسیرها را کاهش دهید. اطلاعات بیشتر در مورد سرعت صفحه را می توان در صفحه بهترین روشهای جستجوگرها برای صفحه سرعت ما یافت.

در قدیم ، برخی از دستگاه های تلفن همراه نمی توانند از همه این عناصر پشتیبانی کنند ، بنابراین مدیر وب سایت های تلفن همراه یک یا هر سه را مسدود کردند. اما در بیشتر موارد که دیگر صحیح نیست و Smartphone GoogleBot می خواهد بتواند همان مطالبی را که کاربران انجام می دهند ، مشاهده و دسته بندی کند. پس آن را پنهان نکنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است