طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز :لوگو یک طراحی است که نماد سازمانی آن است. این طرحی است که توسط یک سازمان برای سربرگ ، مواد تبلیغاتی و علائم خود به عنوان نمادی که توسط آن سازمان به راحتی قابل شناسایی است ، که به آن logotype نیز گفته می شود ، استفاده می شود.

Logotype یک نمایه گرافیکی یا نمادی از یک شرکت ، مارک تجاری ، مخفف و غیره است که اغلب برای شناسایی آماده طراحی شده است.

همچنین ممکن است برای مشخص کردن محصول یا خدمات شرکت خود ، از یک لوگو به عنوان یک علامت تصویری ساده فکر کنید. انواع مختلفی از علائم و نشان ها وجود دارد که به راحتی شناخته می شوند و با اهداف همراه هستند.

اکنون روزها محبوب ترین و موفق ترین شرکت ها همچنان می گویند که “ساده تر بهتر است” ، به خصوص امروز که همه چیز خیلی سریع پیش می رود ، شما زمان و کمتر برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان خود دارید.

بنابراین باید به شیوه ای بسیار شیک انجام شود اما در عین حال محافظه کار باقی مانده است ، به طوری که گرفتن چشم و مغز آسانتر از طراحی آرم شماست.

همچنین باید اندازه ای را که لوگوی شما در آن استفاده می شود در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، طراحی کامل آرم در تابلوی علائم و همچنین روی کارت ویزیت یا روی قلم بسیار عالی به نظر می رسد.

انواع آرم ها :

ما در مورد استفاده عمومی از یک آرم صحبت کرده ایم. اکنون می خواهیم با جزئیات بیشتری به آرم بپردازیم.

انواع مختلفی از آرم ها وجود دارد:

نماد آیکونی – نوعی از عناصر گرافیکی مربوط به حوزه تجارت یا فقط یک تصویر انتزاعی ، به عنوان مثال: Nike، AOL، Micheline. Logotype – لوگو فقط بر اساس نام شرکت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است