طراحی یک وب سایت

طراحی یک وب سایت

 طراحی یک وب سایت:به معنای برنامه ریزی ، ایجاد و بروزرسانی وب سایت ها است. همچنین شامل معماری اطلاعات  ، رابط کاربری ، ارگونومی ناوبری ، چیدمان وب سایت ، رنگ ها ، تضادها ، فونت ها و تصاویر (عکاسی) و همچنین طراحی آیکون ها است.

همه این عناصر وب سایت با هم ترکیب می شوند . اغلب ، معنای “طراحی” فقط به عنوان یک جنبه تصویری درک می شود. در واقعیت ،شامل عناصر انتزاعی تر از قبیل قابلیت استفاده ، ارگونومی ، سنت های چیدمان ، عادات کاربر ، منطق پیمایش و موارد دیگر است که استفاده از وب سایت ها را ساده تر کرده و به یافتن سریع تر اطلاعات کمک می کند.

بعضی اوقات در تعریف طراحی بر جنبه فنی طراحی وب سایت تأکید می شود. مطمئناً ، ایجاد وب سایت مدرن شامل نوشتن اسکریپت سمت سرور مانند php ، asp و cgi است ، سمت بصری وب سایت ها با html و css تعریف شده است ، تجربه کاربر با جاوا اسکریپت و آژاکس پویا بهبود یافته است.از نظر کلاسیک ، طراحی ظاهر بصری یک وب سایت را توصیف می کند.

رویکرد سنتی شامل کنتراست ، رنگ آمیزی ، تعادل ، تأکید ، ریتم ، سبک عناصر گرافیکی (خطوط ، اشکال ، بافت ، رنگ و جهت) ، استفاده از آیکون ها ، بافت های پس زمینه و فضای کلی طراحی کلی وب سایت است. برای ایجاد نتیجه ای عالی که اهداف تعیین شده برای وب سایت را داشته باشد ، تمام این عناصر با اصول اساسی طراحی ترکیب می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است