موشن گرافیک

موشن گرافیک

موشن گرافیک :گرافیک متحرک اصطلاح جدیدی برای ژانر خاص انیمیشن است که مدتی است در آن قرار گرفته است. گرافیک متحرک تلاقی بین انیمیشن و طراحی گرافیک است. معمولاً اینها قطعات هدفی هستند با هدف ارائه اطلاعات از طریق استفاده از متن متحرک یا گرافیک.

آنها غالباً صداهایی دارند که متن یا گرافیک را نشان می دهد. فیلم های متن ترانه نمونه خوبی از گرافیک حرکت است ، گرافیک ها همان چیزی است که خواننده می خواند. با محبوبیت گسترده تر و هزینه کمتری برای انیمیشن رایانه ای ، گرافیک های حرکت شروع به تمایز خود از انیمیشن معمولی کردند. گرافیک های متحرک نیز شروع به تعریف یک سبک خاص نیز می کنند – اغلب روشن و رنگارنگ و بدون حاشیه (فقدان طرح کلی انیمیشن رایانه را آسان تر می کند).

انیمیشن فنری:

آنها معمولاً یک سبک انیمیشن بسیار روان و پرتحرک هستند. وقتی با روایت کار می کنید ، می خواهید بیننده را به صورت بصری درگیر کنید تا آنها فقط منطقه را کنار نکشند و به راوی گوش دهند. برای انجام این کار ، هنرمندان گرافیک متحرک غالباً تغییرات جادویی و حرکت پویا بین متن یا بین تصاویر گرافیکی را انجام می دهند.

گرافیک های متحرک معمولاً بیشتر تجاری و مشتری محور هستند. دیدن یک فیلم مستقل به سبک یک قطعه گرافیکی متحرک ، نادر است. دلیل این امر مربوط به ترکیب طراحی گرافیک و انیمیشن است. نگاهی به دنیای تجاری و مشتری مبتنی بر طراحی گرافیک و ترکیب آن با انیمیشن ، به گرافیک حرکت ختم می شود.

نکته ی جالب این است که هرچه بیشتر اصطلاح گرافیک حرکت محبوبیت بیشتری پیدا کند ، به نظر می رسد افراد بیشتر در حال سوءاستفاده انیمیشن ها برای آن هستند. فقط به دلیل اینکه یک انیمیشن روشن و رنگارنگ و بدون حاشیه است به معنای گرافیک حرکت نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است