طراحی سایت

طراحی سایت

طراحی سایت:یادگیری طراحی وب می تواند به یک حرفه ای جالب و جذاب منجر شود.به نظر می رسد بدیهی است که شما برای طراحی یک وب طراحی به دانش طراحی نیاز دارید ، اما طراحی بصری روی محصولات دیجیتال متمرکز است ، بنابراین ممکن است متفاوت از آنچه انتظار دارید باشد. در این حالت ، اصول طراحی همان چیزی است که ظاهر و احساس یک سایت را تعیین می کند. آنها می توانند از متناسب با تایپوگرافی ، سیستم های شبکه ، تا تئوری رنگ متفاوت باشند. به عبارت دیگر: طراحی بصری شانس شما برای ایجاد تابلوهای خلق و خوی و سلسله مراتب نوع و آزمایش فونت های وب و پالت های رنگی است.

نرم افزار طراحی:

برای انجام کارهای خود مانند هر صنعتگر ، به ابزارهای مناسب نیاز دارید. دانستن راه خود در مورد استانداردهای صنعت در هر مورد و بسیار مهم است. در حالی که طراحی وب سایت درست در یک مرورگر وب قابل انجام است ، ابزاری مانند Adobe Photoshop ، Illustrator و Sketch مواردی هستند که تقریباً همه طراحان برای قسمت های مهم کار خود مانند ایجاد mockup ، طراحی دارایی (لوگو و تصاویر فکر می کنند) و موارد دیگر از آنها استفاده می کنند.

کدگذاری:

شاید تصور نمی کردید که یک طراح وب نیاز به دانستن نحوه کدگذاری دارد. اما امروزه برای بیشتر مشاغل طراحی یک مهارت مورد انتظار است. HTML مخفف HyperText Markup Language است ، همان زبان رمز نویسی است که برای قرار دادن محتوا در یک صفحه وب و ساختار آن استفاده می شود. این بدان معناست که چگونه می توانید یک دسته از کلمات را به عناوین ، پاراگراف ها و پاورقی ها تبدیل کنید. و همچنین نحوه دریافت محتوای “جالب” مانند عکس ها ، فیلم ها و گرافیک ها در وب سایت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است