بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای

بازاریابی شبکه ای :شرکتهایی که از مدل بازاریابی شبکه پیروی می کنند ، غالباً ردیف هایی از فروشندگان ایجاد می کنند. سازندگان یک ردیف جدید (یا “upline”) در فروش خود و فروش افرادی که در ردیف خود ایجاد می کنند ، کمیسیون می گیرند. با گذشت زمان ، یک ردیف جدید می تواند یک ردیف دیگر جوانه بزند ، که به شخص دیگری در ردیف بالا و همچنین لایه میانی کمک بیشتری می کند. بنابراین ، درآمد فروشندگان بستگی به استخدام و همچنین فروش محصول دارد. کسانی که در اوایل کار قرار گرفته اند و در رده های برتر قرار دارند ، بیشترین استفاده را می کنند.

مزایا و معایای بازاریابی شبکه ای :

برخی ازنکات مربوط به بازاریابی شبکه ای وجود دارد ، به ویژه آنهایی که دارای چند ردیف هستند ، که می تواند به عنوان طرح های هرمی توصیف شود – یعنی فروشندگان در ردیف برتر می توانند مبلغ قابل توجهی را برای کمیسیون های ردیف های زیر آنها بدست آورند. افرادی که در ردیف های پایین قرار دارند بسیار کمتر درآمد کسب می کنند. این شرکت با فروش کیت استارت گران قیمت به افراد جدید استخدام می شود.جذابیت بازاریابی شبکه ای این است که فردی با انرژی و مهارت فروش خوبی می تواند با یک سرمایه گذاری متوسط ​​، یک تجارت سودآور ایجاد کند.

طبق گفته کمیسیون تجارت فدرال (FCC) ، یک قانون خوب این است که عملیات بازاریابی شبکه ای تک لایه تمایل به اعتبار بیشتری نسبت به طرح های چند لایه دارد ، که در آن افراد بر اساس تعداد توزیع کننده هایی که استخدام می کنند ، درآمد کسب می کنند.

بازاریابی شبکه ای به افرادی که انرژی و مهارت فروش خوبی دارند ، علاقه مند است که می توانند با یک سرمایه گذاری متوسط ​​، یک تجارت سودآور ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است