طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک

طراحی موشن گرافیک  راهی برای برقراری ارتباط با بیننده است و عمق آن را به داستان اضافه می کند. موشن گرافیک به همراه موسیقی و کپی موثر می توانند به ما پیام دهند. ما از آنها برای ایجاد تبلیغات ، دنباله های عنوان برای فیلم ها ، استفاده می کنیم.  (به عبارت ساده ، گرافیک های متحرک انیمیشن هستند). فیلم ها و به اشتراک گذاری اطلاعات. بسیاری از الگوهای ما برای کمک به ارتباط پیام خود از گرافیک  استفاده می کنند.

گرافیک های متحرک قطعاتی از انیمیشن یا فیلم های دیجیتال هستند که توهم حرکت یا چرخش را ایجاد می کنند و معمولاً با استفاده از صدا برای استفاده در پروژه های چندرسانه ای ترکیب می شوند. گرافیک های متحرک معمولاً از طریق فناوری رسانه های الکترونیکی نمایش داده می شوند ، اما ممکن است از طریق فن آوری دستی نیز نمایش داده شود (به عنوان مثال ، تاتروتروپ ، فناکیستوسکوپ ، استروبوسکوپ ، زئوتروپ ، پراکسینوسکوپ ، کتاب تلنگر).

این اصطلاح هنوز هم گرافیکها را از آنهایی که ظاهری دگرگون کننده دارند با گذشت زمان ، بدون مشخص شدن بیش از حد فرم ، متمایز می کند. [1] در حالی که هر شکل از انیمیشن های تجربی یا انتزاعی را می توان گرافیکی متحرک نامید ، این اصطلاح معمولاً صریح تر به کاربرد تجاری انیمیشن و جلوه های کاربردی فیلم ، فیلم ، تلویزیون و تعاملی اشاره دارد.

گرافیک های متحرک فراتر از متداول ترین روش های فیلمبرداری با فریم و انیمیشن هستند. گرافیک های متحرک را می توان از انیمیشن معمولی متمایز کرد به این دلیل که به شدت شخصیت محور یا داستان مستقر نیستند و اغلب نشانگر شکل ها و فرم های انتزاعی انیمیشن مانند آرم یا عناصر آرم هستند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است