طراحی یک وب سایت

طراحی یک وب سایت

طراحی یک وب سایت :طراحی وب سایت، برنامه ریزی و ایجاد وب سایت است .وب سایت شما بزرگترین ویترین برای کسب و کارتان است. پس طراحی وب سایت شما اهمیّت بسیار زیادی دارد.

انواع طراحی سایت:

1.طراحی وب سایت کاربردی :اگر استفاده از وب سایت شما راحت نباشد، حتی یک طراحی بصری فوق‌العاده هم کمک چندانی به شما نخواهد کرد. 2.طراحی وب سایت زیبا:یک وب سایت بایدزیبایی و نظم خاصی داشته باشدتا تاثیر فوق العاده ای برروی مخاطب داشته باشد .3 .طراحی وب سایت باهویت:هویت سایت باعث میشودکه شماارزش هاو باورهایی که که در کسب و کارتان دارید رانشان دهد.

برای ساخت یک سایت خوب بایدچندموردرا رعایت کنیم:1.طراحی اصولی و چشم نواز ، 2.رعایت استاندارد های جهانی ،3.امکانات کامل 4.آموزش و پشتیبانی، 5.پنل مدیریت ، 6.سرعت بالا ، 7.امنیت قوی

امروزه درکشور استفاده از اینترنت بسیار زیاد شده است از این رو  با استفاده از اینترنت میتوان ارتباطی نو ایجاد کرد و باعث عرضه خدماتی نوین باشد. ازاین رو طراحی سایت باعث ارائه ی خدمات و پیدایش فرصت هایی نو در تجارت میشود.از دلایل دیگرداشتن سایت باعث میشودبتوانید کار و حرفه ی خود رابه دیگران معرفی کنید . با کمترین زمان و هزینه میتوانید در سزاسز جهان تبلیغ کنید . مشتری میتواند درهر زمان با شما ارتباط برقرار کند.

طراح وب سایت با مد نظر گرفتن اهداف سایت و مخاطبین آن وبا بهره گیری از عنصرهای مناسب با رویکرد وبسایت و به مدد ذهن خلاق و ذوق هنری خود در بکارگیری رنگها و طرحها ، طرحی خلق می‌کند که ضمن ایجـاد یکپارچگی در کلیه صفحات وب‌گاه، نمای تکرار شونده و خسته کننده را به مخاطب القا نکند، طراحی سایت زيبا و متناسب با نياز هاي مشتري هدف نهايي ماست.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است