تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت

 تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو

 

شاید بارها این نام را در برنامه های تلویزیون شنیده باشید و برای سوال باشد رپورتاژ به چه معناست ؟ این کلمه ریشه ای فرانسوی دارد و به معنای انتقال اخبار با استفاده از مدیا یا تصاویر و ویدئو می باشد اما رپورتاژ آگهی با اخبار متفاوت می باشد .

همانطور که از نامش پیداست رپورتاژ جنبه تبلیغات دارد و قصد آن معرفی محصول و خدمات با استفاده از آگهی به وسیله تصاویر و ویدئو است . بدین ترتیب شما می توانید با تهیه یک رپورتاژ آگهی و قرار دادن در یک سایت ، کسب و کار خود را تبلیغ کنید و همچنین بازدید کننده سایت خود را افزایش دهید .

اینگونه رپورتاژ آگهی باعث تاثیر بر سئو می شود. هر چه اعتبار آن سایت که تبلیغ شما در آن قرار می گیرد بیشتر باشد بر اعتبار شما می افزاید و گوگل این امر را به خوبی درک می کند و تاثیر آن را بر سئو سایت می گذارد . نکته مهم و قابل تامل این می باشد که تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو سایت تاثیر مثبت نخواهد گذاشت .

اما این مطب شما را نا امید نکند زیرا تاثیر غیر مستقیم آن بسیار بیشتر می باشد . وقتی رپورتاژ شما در سایت های خبری قرار می گیرد لینک ما nofollow می باشد و با کلیک کاربران اعتباری به سایت شما نخواهد افزود اما سایت و کسب و کار شما به هر حال به کاربران معرفی می شود .البته امکان دارد رپورتاژ آگهی شما در سایت های مرتبط قرار بگیرد که در این صورت تاثیر گذار خواهد بود.

ساخت رپورتاژ آگهی

 

باید بدانید هر رپورتاژی نمی تواند تاثیر مثبت بگذارد . ساخت رپورتاژ ترفندهایی دارد که با رعایت آنها می توانید به موفقیت در این راه برسید . با توجه به این مطلب که گفتیم رپورتاژ جنبه تبلیغات دارد اما شما نباید اجازه دهید که مخاطب به این نکته پی ببرد .

آگهی شما باید مفید و آموزنده و پیرامون محصول و خدمات شما باشد سپس در آن نامی از برند خود بیاورید . معرفی خدمات و محصولات به تنهایی هیچ جاذبه ای برای مخاطب ندارد . رای آنکه بتوانید رپورتاژ تاثیر گذار بسازید باید از شیوه های بازاریابی استفاده نمایید .

ویدئو و تصاویر شما باید جذاب و مفید باشد تا نظر مخاطب را به خود جلب نماید . معرفی ویژگی های منحصربفرد و متفاوت تان در رپورتاژ می تواند موثر باشد . شما می توانید اخبار مربوط به کسب کار خود را که جدید می باشد را به صورت رپورتاژ آگهی منتشر کنید .

میزبان مناسب رپورتاژ آگهی

به طور حتم برای رپورتاژ آگهی فقط نباید به سایت ها بسنده کرد . اگر شما بودجه ای کافی برای تبلیغات گسترده دارید پیشنهاد می کنیم حتما در این راه سرمایه گذاری کنید . شبکه ها خبری , سایتهای خبری , مجلات و … می تواند بهترین محل برای درج آگهی رپورتاژ باشد .

اما چه سایت هایی  برای این کار مناسب  هستند ؟ سایت هایی که برای این کار انتخاب می کنید نباید اسپم باشند ، سایت های مرتبط ، سایت هایی با جایگاه مناسب و رتبه خوب . باید بدانید هر چه رتبه سایت مورد نظر شما بهتر باشد و جایگاه مناسبی در موتور جست و جو داشت باشد برای سایت شما امتیاز بیشتری خواهد داشت . بسیاری از سایت های معتبر این کار را در قبال دریافت مبلغی انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است