مزایای سئو

ممکن است با کارکرد سئو آشنا نباشید و به راحتی از این موضوع که سئو می تواند ترافیک هدفمند وب سايت تان را افزایش داده، عبور کنید و از تاثیراتی که بر کسب و کارتان خواهد گذاشت، غافل بمانید. و شاید هم کاملا برعکس، این نیاز را با تمام وجود احساس کرده باشید که باید تلاش های استراتژیک ویژه ای بر روی سايت تان انجام گیرد، تا به نتایج بهتری نائل شوید.

مزایای سئو

بهینه سازی سایت (سئو) یکی از موثر ترین و مهم ترین استراتژی های بازاریابی است. سئو نقش خود را با رنکینگ (رتبه بندی) بالاتر شما در موتورهای جست و جوی مختلف، ایفا می کند. مزایای سئو  بی شمارند، اما تعدادی از آن ها از این قرارند:

  • هدایت حجم بیشتری از ترافیک به وب سايت تان از سمت همه موتورهای جست و جو توسط رنکینگ وب سايت شما در صفحه اول نتایج جست و جو با کلمات کلیدی ارزشمند و موثر.
  • سئو کمک می کند زمانی که کاربران به جست و جو می پردازند وب سايت شما برای موتورهای جست و جو قابل دسترس باشد.
  • افرادی که از طریق نتایج موتورهای جست و جو از سايت ها بازدید می کنند به آن چه که شما عرضه می کنید علاقه مندند، بنابراین احتمال بیشتری می رود که از شما درخواست خدمت کنند.
  • برند سازی (ایجاد نام تجاری)، هر چه جایگاهتان در نتایج جست و جوی کاربران بالا تر باشد، از اعتبار و منزلت بیشتری برخوردار می شوید.
  • امروزه کاربران اینترنت، اعتماد بسیار زیادی به نتایجی که موتورهای جست و جو در ارتباط با نیاز هایشان در اختیار می گذارند، دارند. به عنوان مثال، موتور جست و جوی گوگل در هر ثانیه 34000 مورد جست و جو (سرچ) دریافت می کند. این جست و جو ها شامل پیدا کردن محصولات، بررسی برندها و جست و جوی موقعیت های شغلی و کسب و کار است. و زمانی که یک برند در صفحه اول نتایج جست و جو ظاهر می شود، از سوی مصرف کنندگان نشانه مثبتی تلقی می شود و در نزد آن ها اعتبار ویژه ای می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است