چرا از PHP استفاده کنیم

چرا PHP ؟

گذشته از اینکه PHP یک زبان Open Source یا منبع باز است ، دلایل بسیار زیاد دیگری برای انتخاب این زبان برای ایجاد محتوای محاوره ای بر روی سایت های وب وجود دارد.

  • یکی از دلایل این است که این زبان ساختار و ترکیبی بسیار شبیه زبان C دارد.
  • نوع داده ها و ساختار های PHP به آسانی آموخته و به کار گرفته می شوند. در واقع می تواند گفت میداند منظور شما چیست و نوع داده های خود را بر اساس اطلاعات شما تغییر می دهد.
  • نیازی به دانستن دستور خاصی برای کامپایل برنامه ندارید. برنامه شما در مرورگر اجرا می شوند و لازم نیست برای شروع برنامه و نوشتن برنامه های کاربردی درباره اطلاعات زیادی داشته باشید.
  • PHP سرویسی از مجموعه فایلهای کتابخانه ای C را ارائه می دهد که به آسانی درون زبان قرار گرفته و با انعطاف بسیار به آن قابلیت پاسخ دهی سریع برای تغییرات در وب را می دهد.

آنچه می توانید شما با PHP انجام دهید ، با دیگر زبانها نیز قابل انجام است ، اما PHP برای کار کردن در زمینه وب طراحی شده است. بنابراین کارهای مشکل و خسته کننده ای که برنامه نویسان با Perl انجام می دادند ، به آسانی با این زبان قابل انجام است.

این زبان پویا وب سایت ها را قادر می سازد تا با سرعت مبهوت کننده ای گسترش یابند و این عامل یکی از دلایل عمده ای است که برای صفحات پویا و پشتیبانی پایگاه داده ها در نظر گرفته شده است. همانطور که گفته شد در حدود 6 میلیون سایت در سراسر وب از پی اچ پی استفاده می کنند.

 

جهت مطالعه ی مقالات بیشتری در مورد PHP سایر مطالب وبسایت را بازدید نمایید.

جهت بازدید از نمونه کار های شرکت علاوه بر وبسایت می توانید از شبکه های اجتماعی شرکت در اینستاگرام و آپارات بازدید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است