چه زمان لوگوی ما یک لوگوی عمومی دیده می شود!

چه زمان لوگوی ما یک لوگوی عمومی دیده می شود !

آیا تا بحال این اتفاق برای شما رخ داده که لوگوی یک برند تجاری را ببینید و احساس کنید که قبلا آن را دیده اید اما برای یک برند دیگر؟؟

اگر چنین اتفاقی  را تجربه کرده اید احتمالا با یک لوگوی عمومی رو به رو بوده اید.یک موضوع عادی و همیشگی در دنیای لوگو ها و تجربه ای  که بارها با آن رو به رو شده اید، یک کار گرافیگی یکنواخت که نمی تواند تاثیر شگفتی برای برند خود بیافریند. و احتمالا شما بارها و بارها با این موضوع روبرو شده اید.

لوگوها چیزی بیشتر از یک تصویر و کمی متن هستند. لوگو چهره ی کلی یک برند تجاری است.

طراحی لوگو تکراری و غیر اصلی به مشتری بالقوه این حس را القا می کند که برند غیر اصلی است.

در بازار شلوغ امروزی،چرا مردم رفتار مناسبی با یک نام تجاری که احساس عمومی بودن می کنند ندارند؟ مشتری ممکن است خرید خود را از یک برند دیگر انجام دهد تنها به این دلیل که از لوگوی برند دیگر خوشش آمده است

اگر برندی قصد دارد  مشتریان را جذب کند و از رقابت با رقبای خود سربلند بیرون بیاید، طراحی لوگو قانع کننده اولین فرصت برای ارسال یک پیام درست به جهان و مشتریان خود است.

لوگوی عمومی چیست؟

لوگوی عمومی به لوگویی گفته می شود که در طراحی آنها المان هایی استفاده شده است که بارها و بارها مورد استفاده قرار گرفته اند و این عناصر دیگر جذابیت نسخه اصلی خود را ندارند. مانند کلیپ آرت ها و آیکن ها و غیره

 

جهت مطالعه ی مقالات بیشتری در مورد لوگو سایر مطالب وبسایت را بازدید نمایید.

جهت بازدید از نمونه کار های شرکت علاوه بر وبسایت می توانید از شبکه های اجتماعی شرکت در اینستاگرام و آپارات بازدید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است