احتیاجات طراحی سایت

احتیاجات طراحی سایت

مانند هرکاری دیگری برای طراحی سایت شما نیاز به ابزارهای دارید. این ابزار ها همان پیش نیازهایی هستند که در این بخش به صورت فهرستی به آنها اشاره خواهیم کرد.

علاقه برای انجام کار:

علاقه برای طراحی سایت مثل هر کار دیگری مهم است و اگر علاقه ندارید بهتر است شروع نکنید.اگر به کار طراحی سایت مثل هر کار دیگری علاقه وافر داشته باشید،هیچ مشکلی نمی تواند جلوی راه شما را بگیرد و دلسرد تان کند.طراحی سایت مثل هر کاری دیگری می تواند دارای مشکلاتی باشد. البته لازم به ذکر است که به میزانی از افزایش سطح اطلاعاتی شما، مشکلات کاری شما کاهش خواهد یافت.

زمان:

اگر زمان کافی برای یادگیری طراحی سایت را دارید، همین الان شروع کنید. زمان شاخصه بسیار مهم هر کاری است که برای شروع آن کار باید داشته باشید. در غیر این صورت  احتمال اینکه اواسط کار،مراحل کار را رها کنید بسیار زیاد است. وقتی از زمان حرف می زنیم به این معنا نیست که باید 24 ساعته کار کنید!.بلکه اگر در روز مدت چند ساعت را هم برای کار و یادگیری هم اختصاص بدهید، بازم هم خوب است. در حالت عادی شاید نیاز باشد چندین ماه زمان بگذارید تا آنها را بیاموزید.

احتیاجات سخت افزاری:

منظور از احتیاجات سخت افزاری همان رایانه و یا لپ تاپی است که شما برای ساخت سایت به آن نیاز دارید. این رایانه می تواند ساده ترین رایانه باشد که حتی از ضعیف ترین سخت افزار ها در آن استفاده شده باشد مهم نیست.شما به یک خط اینترنت هم نیاز دارید. پس از ساخت و راه اندازی سایت باید آن را روی فضای وب بارگذاری کنید که این کار تنها با دسترسی داشتن به اینترنت شدنی است.

احتیاجات نرم افزاری:

از نظر نیاز های نرم افزاری نباید مشکلی وجود داشته باشد. نرم افزار هایی که شما برای طراحی سایت به آنها نیاز دارید، به رایگان از طریق اینترنت قابل دریافت هستند. البته ما به یک مجموعه نرم افزار هم نیاز داریم به آنها نرم افزار های تحت وب اطلاق می شود.این گونه نرم افزار ها هم رایگان هستند.ازجمله این نرم افزار ها سیستم های مدیریت محتوا هستند که به ما اجازه ساخت و مدیریت محتوای آنها را به صورت ساده ترین شکل می دهند.

هاست یا فضای میزبانی:

هاست همان فضایی است که سایت شما روی آن قرار می گیرد. در اصل هاست یک فضایی روی یک رایانه است که همیشه به اینترنت متصل است. هاست را باید از شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی تهیه کنید. هاست ها دارای مشخصات بسیاری هستند که فقط یک گروه از آنها کاربرد زیادی دارند و آن هم هاست لینوکس است. هاست مهم ترین نیاز برای راه اندازی یک سایت اینترنتی است و تا زمانی که این مورد نباشد، غیر ممکن است که بتوانیم یک سایت داشته باشیم.

دامنه یا نشانی اینترنتی سایت:

 دامنه همان نشانی سایت شماست. اگر می خواهید سایت شما یک ظاهر حرفه ای داشته باشد، باید یک دامنه برای آن خریداری کنید. شرکت های ملی و بین المللی هستند که کار مدیریت و ثبت دامنه های اینترنتی را به عهده دارند.برای یادگیری بیشتر در مورد دامنه اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است