مشخصات یک هاست خوب

مشخصات یک هاست خوب

هاستی که شما باید تهیه کنید باید دارای مشخصات زیر باشد. دلیل هر انتخاب را بیان می کنیم.

هاست لینوکس:

منظور این است که سیستم عامل رایانه ای که هاست شما روی آن قرار دارد لینوکس باشد و این سیستم عامل هیچ ربطی به  سیستم عامل  رایانه شخصی شما ندارد. مثلا اگر رایانه شما ویندوز است، می توانید از هاست لینوکس به راحتی استفاده کنید.این نوع هاست ها از امنیت و پایداری به مراتب بالاتری برخوردار هستند و از طرف دیگر ارزان تر هستند و این به خاطر همان رایگان بودن سیستم عامل لینوکس است. هاست لینوکس قدرت کافی را برای راه اندازی هر نوع سایت دارد و نباید نگران این باشید که چه کاری را نمی توانید با هاست لینوکس انجام دهید.

کنترل پنل:

یکی از بهترین کنترل پنل ها برای مدیریت هاست سی پنل نام دارد.برای تهیه هاست حتما توجه داشته باشید که کنترل پنل فضای میزبانی شما سی پنل باشد. کنترل پنل نرم افزاری است که با استفاده از آن می توانید هاست و امکانات آن را مدیریت کنید.

هاردSSD :

این گونه هارد ها که وظیفه ذخیره کردن داده های سایت شما را بر عهده دارند،سرعت به مراتب بالاتری نسبت به دیگر انواع قدیمی هارد دارند.سرعت سایت شما با چنین هاست هایی دو چندان خواهد شد.و باعث افزایش رضایت بازدیدکنندگان سایت شما و در نتیجه افزایش رتبه سایت خواهد شد.

هاست ایران یا خارج:

هاستی که خریداری می کنید، می تواند ایران یا خارج از ایران باشد. هاست های خارج از ایران معمولا دارای کیفیت بیشتری هستند، اما به دلیل اینکه از ایران فاصله دارند، برای بازدیدکنندگانی که از ایران وارد سایت شما می شوند، دارای اندکی سرعت کمتری هستند. اما در عوض هم ارزان تر هستند و هم اینکه پایداری  به مراتب بالاتری نسبت به هاست های ایران دارند.

به دلیل اینکه کشور عزیزمان هنوز زیر ساخت های خوب و مطمئنی را برای خدمات دیتاسنتزی ندارد، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای سایت شما گردد، اما این هم یک گزینه برای انتخاب هاست است. برای شروع کار پیشنهاد می شود از هاست خارج کار را شروع کنید. این گونه فضای میزبانی علاوه برا اینکه کیفیت و سرعت خوبی دارند، قیمت بسیار مقرون به صرفه تری هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است