انیمیشن تبلیغاتی

انیمیشن تبلیغاتی

 

امروزه با توسعه روزافزون شبکه های اجتماعی و گسترش اینترنت و بازاریابی های دیجیتال و حتی فرصتهای شغلی در صدا وسیما استفاده از انیمیشن تبلیغاتی بسیار پرکاربرد است و با کمی خلاقیت می تواند به یک شغل ایده آل تبدیل شود.

طراحی و ساخت انیمیشن تبلیغاتی یک روش کاملا ایده آل برای معرفی و شناساندن محصولات یا خدمات شماست.در واقع برای اینکه شما تبلیغاتی موثر انجام بدهید باید در ابتدا هدف تبلیغ و پیام تبلیغ را  مشخص گردد.

پس از  تعیین این موارد باید بر اساس نوع مخاطبمان ، نوع تبلیغ را مشخص کنیم و در اخر با توجه به بستر های نمایشی ، برنامه تبلیغاتی خود برنامه ریزی کنیم.اگر در تولید انیمیشن تبلیغاتی موارد بالا مشخص نباشند،پیش بینی می شود نتیجه ی تبلیغ مایوس کننده باشد.

طراحی انیمیشن تبلیغاتی :

ساخت انیمیشن تبلیغاتی می تواند موجب ماندگاری کالا و خدمات در ذهن و رفتار مخاطب هدف شود. طراحی انیمیشن تبلیغاتی بدون شک دارای جاذبه هایی ست که شاید در کمتر رسانه ای بتوان عناصر اثر گذار آن را دید. ساخت انیمیشن تبلیغاتی اگر چه به ظاهر نیازمند سرمایه گذاری قابل توجه برای تجارت و رسانه ای شدن برند ها می شود اما با کمی تامل در خواهید یافت استفاده صحیح از انیمیشن موجب تداوم نام کالا و خدمات میشود.

طراحی انیمیشن موشن گرافیک :

ساخت انیمیشن موشن گرافیک تبلیغاتی نیز یکی از موفق ترین روش ها در سیستم های تبلیغاتی نوین به حساب می آید به طوری که با استفاده از تکنولوژی های محبوب در زمینه انیمیشن تبلیغاتی همچون ساخت انیمیشن موشن گرافیک وبا بکار گیری انواع مدیا همچون تصاویر, صداو ویدئو ها در طراحی موشن گرافیک تبلیغاتی میتوان اثرات انتقال صحیح مطالب را با بکار گیری بیشترین حواس مخاطبین مشاهده نمود.

 

برای مشاهده ی نمونه کار های ما علاوه بر سایت میتوانید از کانال آپارات رایتک و یا صفحه ی اینستاگرام اقدام نمایید.

در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما در شرکت رایتک ، تماس بگیرید تا در زمینه های انیمیشن تبلیغاتی، مشاوره های اختصاصی و جامعی به شما بدهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است