عصر انتقال داده رایان تکرو
مزایای سئو
سئو

مزایای سئو

ممکن است با کارکرد سئو آشنا نباشید و به راحتی از این موضوع که سئو می تواند ترافیک هدفمند وب سایت تان را افزایش داده، عبور کنید و از تاثیراتی که بر کسب و کارتان خواهد گذاشت، غافل بمانید. و شاید هم کاملا برعکس، این نیاز را با تمام وجود احساس کرده باشید که باید تلاش های استراتژیک ویژه ای بر روی سایت تان انجام گیرد، تا به نتایج بهتری نائل شوید.

مزایای سئو

بهینه سازی سایت (سئو) یکی از موثر ترین و مهم ترین استراتژی های بازاریابی است. سئو نقش خود را با رنکینگ (رتبه بندی) بالاتر شما در موتورهای جست و جوی مختلف، ایفا می کند. مزایای سئو  بی شمارند، اما تعدادی از آن ها از این قرارند:

  • هدایت حجم بیشتری از ترافیک به وب سایت تان از سمت همه موتورهای جست و جو توسط رنکینگ وب سایت شما در صفحه اول نتایج جست و جو با کلمات کلیدی ارزشمند و موثر.
  • سئو کمک می کند زمانی که کاربران به جست و جو می پردازند وب سایت شما برای موتورهای جست و جو قابل دسترس باشد.
  • افرادی که از طریق نتایج موتورهای جست و جو از سایت ها بازدید می کنند به آن چه که شما عرضه می کنید علاقه مندند، بنابراین احتمال بیشتری می رود که از شما درخواست خدمت کنند.
  • برند سازی (ایجاد نام تجاری)، هر چه جایگاهتان در نتایج جست و جوی کاربران بالا تر باشد، از اعتبار و منزلت بیشتری برخوردار می شوید.
  • امروزه کاربران اینترنت، اعتماد بسیار زیادی به نتایجی که موتورهای جست و جو در ارتباط با نیاز هایشان در اختیار می گذارند، دارند. به عنوان مثال، موتور جست و جوی گوگل در هر ثانیه 34000 مورد جست و جو (سرچ) دریافت می کند. این جست و جو ها شامل پیدا کردن محصولات، بررسی برندها و جست و جوی موقعیت های شغلی و کسب و کار است. و زمانی که یک برند در صفحه اول نتایج جست و جو ظاهر می شود، از سوی مصرف کنندگان نشانه مثبتی تلقی می شود و در نزد آن ها اعتبار ویژه ای می یابد.

نوشتن نظر

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است