طراحی وب سایت

 

طراحی وب سایت، راهی برای توسعه کسب‌و‌کارتان

طراحی وب سایت، در دنیایی که بیشتر وقت خود را در فضا مجازی و سایت‌های مختلف می‌گذرانید، ارزش روز‌افزونی دارد. هر شرکت و شخصی که بخواهد در این عصر تکنولوژی درآمدی داشته باشد، ملزم به داشتن یک سایت با سئوی خوب است. شرکت رایتک دارای 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی وب سایت، سئو و بهینه‌سازی، طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن موبایل می‌باشد. با بیش از 500 سازمان دولتی و شرکت‌های حقوقی همکاری و بیش از 200 سایت طراحی کرده است. رایتک با سنجش نیاز‌های شما و شرایط لازم در وب سایت، این امکان را فراهم می‌کند که بتوانید نسبت به امکانات، شرایط و بودجه‌ی خود، سایت مورد نیاز برای کسب‌و‌کارتان را راه‌اندازی کنید.

ویژگی‌های یک وب سایت خوب

یک وب سایت خوب باید چند ویژگی مهم را در خود جای داده باشد. اول از همه باید اطلاعات و محتوایی که در سایت منتشر می‌شود معتبر، صحیح و مرتبط با کسب‌و‌کار شما و بهینه‌سازی شده باشد. دوما رابط کاربری مناسب و جذاب داشته باشد تا مخاطب در سایت به راحتی کند. سایت شما باید بتواند از طریق موبایل، تبلت و یا لپ‌تاپ اجرا شود. سومین مورد که شاید برای بیشتر مخاطبان حائز اهمیت است امنیت سایت و عدم امکان هک یا هرگونه خروج اطلاعات می‌باشد. نکات دیگری نیز در طراحی و حتی در مدیریت وب‌سایت وجود دارد که نیازمند آموزش‌های گسترده‌ای است.

در پایان …

طراحی وب سایت، تنها بخشی از کاری است که شما برای برند‌سازی و کسب‌و‌کار‌تان انجام می‌‌دهید. مدیریت سایت و پشتیبانی از آن نیز اهمیت بسیاری در کسب درآمد شما خواهد داشت. شرکت رایتک برای مشتریان عزیز خود این مسئولیت را نیز به عهده می‌گیرد و با پشتیبانی 24 ساعته برای مخاطبان از هرگونه بروز مشکل در سایت جلوگیری می‌کند.

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کار‌ها، به بخش نمونه‌کار سایت و جهت اطلاع از تعرفه و هزینه‌های خدمات گوناگون شرکت، به بخش تعرفه‌های سایت رایتک مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره نیز همکاران ما همواره در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

شرکت عصر انتقال داده رایان تکرو (رایتک)
آدرس: تبریز، بلوار آزادی، جنب شهرداری منطقه 3، طبقه سوم، شرکت رایان تکرو
تلفن تماس: 34401179-041
www.rightechco.com