طراحی سایت سازمانی

طراحی سایت چه تاثیری در توسعه کسب و کارتان دارد؟

طراحی سایت، در دنیایی که بیشتر وقت خود را در فضا‌های مجازی و سایت‌های مختلف می‌گذرانید، و برای هر موضوعی به سراغ موتور‌های جستجو می‌روید، ارزش روز‌افزونی دارد. هر شرکت و حتی شخصی که بخواهد در این عصر تکنولوژی و فناوری درآمدی داشته باشد، ملزم به داشتن یک سایت با سئوی خوب است. شرکت رایتک با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی، طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن موبایل و همکاری با بیش از 500 سازمان دولتی و شرکت‌های حقوقی و طراحی بیش از 200 سایت، با سنجش نیاز‌های شما و شرایطی که درطراحی وب‌سایت لازم است، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید نسبت به امکانات، شرایط و بودجه‌ی خود، سایت مورد نیاز برای کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید.

مزایای سایت سازمانی

همانطور که آگاه هستید، در عصر تکنولوژی و فناوری داشتن یک سایت معتبر و فعال برای یک موسسه یا سازمان امری ضروری است. هر سازمان برای معرفی خود، خدمات و محصولاتش نیاز به یک سایت دارد که هم بتواند در ارائه خدمات بهتر عمل کند و هم افزایش درآمد داشته باشد. شرکت رایتک در کنار شماست تا با طراحی سایت سازمانی و پشتیبانی 24 ساعته بتوانید کسب‌و‌کارتان را توسعه دهید و از رقبای خود جلو بزنید.

امکانات سایت سازمانی

  • امکان معرفی سازمان و تاریخچه‌ی آن
  • امکان معرفی افتخارات سازمان
  • امکان انتشار اخبار روز سازمان
  • امکان پاسخگویی به سوالات کاربران
  • امکان دسته‌بندی و ایجاد فهرست برای خدمات و محصولات سازمان یا موسسه
  • امکان اطلاع‌رسانی سخنرانی‌ها، سمینار‌ها و نشست‌های سازمان یا موسسه

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کار‌ها، به بخش نمونه‌کار سایت و جهت اطلاع از تعرفه و هزینه‌های خدمات گوناگون شرکت، به بخش تعرفه‌های سایت رایتک مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره نیز همکاران ما همواره در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

شرکت عصر انتقال داده رایان تکرو (رایتک)
آدرس: تبریز، بلوار ازادی، جنب شهرداری منطقه 3، طبقه سوم، شرکت رایان تکرو
تلفن تماس: 34401179-041
www.rightechco.com