طراحی سایت اداری

طراحی سایت چه تاثیری در توسعه کسب و کارتان دارد؟

طراحی سایت، در دنیایی که بیشتر وقت خود را در فضا‌های مجازی و سایت‌های مختلف می‌گذرانید، و برای هر موضوعی به سراغ موتور‌های جستجو می‌روید، ارزش روز‌افزونی دارد. هر شرکت و حتی شخصی که بخواهد در این عصر تکنولوژی و فناوری درآمدی داشته باشد، ملزم به داشتن یک سایت با سئوی خوب است. شرکت رایتک با 10 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی، طراحی نرم‌افزار و اپلیکیشن موبایل و همکاری با بیش از 500 سازمان دولتی و شرکت‌های حقوقی و طراحی بیش از 200 سایت، با سنجش نیاز‌های شما و شرایطی که درطراحی وب‌سایت لازم است، این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید نسبت به امکانات، شرایط و بودجه‌ی خود، سایت مورد نیاز برای کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید.

مزایای سایت اداری

هر اداره‌ای که در سطح کشور مشغول فعالیت است، به یک وب‌سایت جهت ارائه خدمات به افرادی که امکان ملاقات حضوری ندارند، نیاز دارد. طراحی سایت اداری به این منظور انجام می‌شود که بتواند به ادارات کمک کند تا در ارائه ی خدمات به اقشار جامعه و رفع نیاز‌های مخاطبان بهتر عمل کنند. شرکت رایتک با رعایت اوصول طراحی سایت اداری و لحاظ نیاز‌های مخاطبان و ادارات، توانسته است تاکنون همراه مشتریان عزیز خود باشد و با پشتیبانی 24 ساعته رضایت آنان را کسب کند.

امکانات سایت اداری

  • امکان معرفی اداره و مدیران آن
  • امکان ارائه انواع خدمات به صورت آنلاین
  • امکان قرار دادن انواع فرم‌های اداری برای کاربران، مانند فرم‌های استخدام بدون نیاز به چاپ و مصرف کاغذ
  • امکان پاسخگویی به سوالات

شما عزیزان می‌توانید برای مشاهده نمونه‌کار‌ها، به بخش نمونه‌کار سایت و جهت اطلاع از تعرفه و هزینه‌های خدمات گوناگون شرکت، به بخش تعرفه‌های سایت رایتک مراجعه کنید. همچنین جهت مشاوره نیز همکاران ما همواره در خدمت شما عزیزان می‌باشند.

شرکت عصر انتقال داده رایان تکرو (رایتک)
آدرس: تبریز، بلوار ازادی، جنب شهرداری منطقه 3، طبقه سوم، شرکت رایان تکرو
تلفن تماس: 34401179-041
www.rightechco.com