تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا چیست؟ امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوای با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.

یکی از مشکلات اصلی این بلاگ نویسان، ایجاد محتوای مناسب با کسب و کار می باشد. اینکه چگونه محتوایی را تولید کنند که مناسب با مخاطبان وبسایت باشد و پیدا کردن یک منبع معتبر کاملا سخت است.

خصوصیات محتواهایی که در رایتک تولید می شوند:

  • به هیچ عنوان کپی برداری نمی شوند.
  • میتواند از منابع انگلیسی تحقیق و سپس ترجمه شود یا اینکه به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تالیف شود و یا تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد، که انتخاب با شما می باشد.
  • تمامی نکات سئوی پایه در تولید کردن محتوا (چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، روان بودن محتوا، عنوان بندی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین مرتبط، اینکه در لید (دو جمله اول) می بایست کلمات کلیدی استفاده شود و اینکه در ابتدای پاراگراف ها کلمات کلیدی خرج شوند) رعایت میگردند.
  • ویراستار سئو کار پس از نویسنده بر روی محتوای تولید شده ویراستاری می نماید.
  • درهر محتوا به ازای هر 300 کلمه یک عکس مرتبط سرچ و درج می شود.
  • علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) در محتوا سازی رعایت می شود.

شرکت رایتک به پشتوانه اعتماد مشتریان خود در زمینه تولید محتوا برای وبسایت و اینستاگرام که شامل محتوای متنی ، محتوای تصویری و محتوای ویدئویی میباشد تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های تولید محتوا در تبریز و سراسر کشور شده است.

شما میتوانید جهت سفارش تولید محتوای از طریق لینک زیر اقدام به انجام سفارش خود نمایید.

تعرفه های تولید محتوای اختصاصی

تعرفه های تولید محتوای متنی

تعرفه های تولید محتوای گرافیکی

تعرفه های تولید محتوای ویدئویی